Hakkımızda

17 yılı aşkın bir süredir, tüm müşterilerilerimize güvenilir, şeffaf ve doğru olan hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Köklü değerlerimiz ve yenilikçi yaklaşımlarımızla fark yaratmak ve müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için buradayız.

 

 •  İhtiyacınızı Analiz Ediyor, En Doğru Arsayı Buluyoruz.

  Gelen her müşterimize özel ihtiyaç analizi yapıyor, onların ihtiyaçlarına yönelik doğru yatırıma yönlendiriyoruz. Yıllar sonra bile yatırımlarından ve kararlarından memnun olmalarını sağlıyoruz. Sadece rakamları değil, ihtiyaçlarını ve gelecekteki beklentilerini de masaya yatırıyoruz.

 •  Sorunsuz, Güvenilir, Tapulu, İmarlı, İfrazlı Arsalar Sunuyoruz.

  Müşterilerimize imarlı, ifrazlı tapulu, tüm resmi süreçleri tamamlanmış ev yapmaya hazır sorunsuz arsalar sunuyoruz. Her arsa satın alındıktan sonra yaşamaya hazır olarak teslim ediliyor, isteyen müşterilerimiz elektrik ve sularını sorunsuz olarak bağlatabiliyor. Kurumsal ve köklü bir şirket olduğumuz için müşterilerimizi mağdur değil, memnun ediyoruz.

 •  Arsanızı Google Earth ve Online Sunumlarımız Aracılığıyla Görebilirsiniz.

  Özellikle pandemi koşullarında evinizden arsanızı Zoom ve Google Earth teknolojisiyle uzaktan gezebilirsiniz. Size uygun tarihlerde randevunuzu görüntülü konuşma ile yaparak size arsanızı gezdirebiliriz. Tüm sorularınızı yanıtlayıp, tüm resmi işlemleri de online olarak gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin tek yapması gereken, noterden bize, kendi adına tapu almaya yetki vereceği bir vekaletname çıkartıp göndermesi. Kısa bir süre içinde hızla tapuyu çıkarıp müşterilerimize gönderiyoruz.

 •  İlk Taksitle Birlikte Tapunuz Hazır.

  Müşterilerimiz arsalarının peşinatını ödediği anda tapularını anında alırlar. “Acaba tapumu alabilecek miyim?” endişesini yaşamadan güvenle işlemlerini gerçekleştirirler.

 •  Sıfır Müşteri Şikayeti ve %90 Tavsiye Edilme Oranı.

  Biz tıpkı uzun soluklu yatırımlarımız gibi, uzun soluklu müşteri ilişkisi prensibini benimsiyoruz. Satış sonrasında müşterilerimizle ilişkimizi kesmiyor, ihtiyaçları olan her konuda onlara destek vermeye devam ediyoruz. Karşılaştıkları her sorunda çözüm üretmek için çalışıyor ve sorumluluk almaya devam ediyoruz. Çünkü kurulduğumuz ilk günden beri en değerli sermayemiz müşterilerimizin bize olan inancı, güveni ve bağlılığı oldu.

 •  17 Yıllık Tecrübemizi Sizinle Paylaşıyoruz.

  Onlarca yıldır sektörümüzde elde ettiğimiz, deneyim ve bilgi birikimini sizlerle paylaşıyor en doğru ve en kazançlı kararı vermeniz için çalışıyoruz.

 •  Arsanızı Aracıdan Değil, Sahibinden Alırsınız.

  Realite Yatırım Arsa Ofisi  olarak tüm arsaları büyük bir titizlikle araştırıyor ve önce kendimiz satın alıyoruz. Dolayısıyla müşterilerimiz hiçbir arsayı aracıdan almaz. Doğrudan Realite Yatırım'dan yani sahibinden alır. Böylece ekstra masraflardan ve sorunlardan muaf olur.

 •  Faizsiz Taksitle Arsa Sahibi Olabilme İmkanı.

  17 yılı aşkın bir süredir %50 peşinat, %50 senet üsulü ile 15 aya kadar vade farksız taksitle arsalarımızı sahipleri ile buluşturuyoruz. Sorunsuz, güvenilir ve kazançlı bir şekilde müşterilerimize kendi bütçelerine uygun taksit imkanları sunuyoruz.

 •  Türkiye’nin Sayılı Kurumsal Arsa Ofisilerinden Biriyiz

  2006 Yılında Kurulan Realite Arsa Ofisi, sektörde pek çok yeniliğe ve köklü değişime imzasını atmıştır. Bugün “Türkiye’nin Tek Kurumsal Arsa Ofisi” olarak konumlanmaktadır.